Idź do
Sortowanie:

Awaria w Centrum Edukacji Przyrodniczej 12 i 13 lipca

12 i 13 lipca Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN przy ulicy Chałubińskiego będzie nieczynne. Przerwa w dostępie energii elektrycznej spowodowała awarię techniczną, nad której usunięciem pracujemy. Osoby, które zarezerwowały bezpłatne wejściówki na te dni, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 18 20 23 312.
Idź do strony

Sebastian Karpiel-Bułecka zaangażowany w obchody Roku Władysława Zamoyskiego

Fundacja Zakłady Kórnickie wraz z Tatrzańskim Parkiem Narodowym zaprasza na spot z udziałem Sebastiana Karpiel-Bułecki, promujący obchody Roku Władysława Zamoyskiego, podkreślając znaczenie kultury, troski o dobro wspólne i ochrony przyrody.
Idź do strony

Otwieramy szlak na Nosal

Od środy 10 lipca otwieramy po remoncie zielono znakowany szlak turystyczny na odcinku Bulwary Słowackiego – Nosal – Nosalowa Przełęcz (w obie strony).
Idź do strony

Konkurs fotograficzny „Kochaj przyrodę o każdej porze”

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografowania natury do udziału w konkursie Ministerstwa Klimatu i Środowiska „Kochaj przyrodę o każdej porze”. Jego celem jest ukazanie piękna polskiej przyrody podczas poszczególnych pór roku w amatorskiej fotografii przyrodniczej.
Idź do strony

Święto ulicy Zamoyskiego już 7 lipca

Galeria Sztuki w willi Oksza mieszcząca się na ulicy Hr. Władysława Zamoyskiego zaprasza wszystkich – mieszkańców i przyjezdnych na wspólne świętowanie i odkrywanie historii ulicy Zamoyskiego!
Idź do strony

Kończą się miejsca na Tatrzańskie Wagary

Tatrzańskie Wagary to wspaniałe półkolonie dla małych odkrywców! W tym roku, w lipcu i sierpniu, już po raz piąty zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat na niezapomniane tygodnie pełne wycieczek w Tatry, warsztatów edukacyjnych, gier terenowych i zabaw. Tegoroczne Wagary będą poświęcone tatrzańskim zwierzętom!
Idź do strony

Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN nieczynne 5 lipca

Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN przy ulicy Chałubińskiego 42a w Zakopanem będzie nieczynne w piątek 5 lipca. Przepraszamy za utrudnienia, zapraszamy w pozostałe dni.
Idź do strony

Incydent na oficjalnym parkingu Tatrzańskiego Parku Narodowego na Palenicy Białczańskiej

1 czerwca 2024 roku około południa na parkingu TPN na Palenicy Białczańskiej doszło do nieprzyjemnego incydentu. Pomimo wyraźnych informacji o braku wolnych miejsc parkingowych turyści próbowali siłą wjechać na teren parkingu, ignorując wcześniejsze komunikaty i oznakowania.
Idź do strony

Czyste Tatry ekoMałopolska już w ten weekend

W najbliższy piątek rozpoczyna się 13. edycja projektu Czyste Tatry ekoMałopolska. Na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem stanie miasteczko ekologiczne, w którym przez dwa dni odbywać się będą warsztaty, zabawy, konkursy i prelekcje. W sobotę czeka nas wielkie sprzątanie szlaków, bieg „Czysta Piątka”, a na zakończenie dnia – koncert Brodki! Zapowiadają się dwa, intensywne dni wspólnych działań na rzecz ochrony środowiska.
Idź do strony

Zamknięcie szlaku na Nosal

Ze względu na remont od 25 czerwca 2024 do odwołania (tylko w dni powszednie) zamknięty zostanie zielono znakowany szlak turystyczny na odcinku Bulwary Słowackiego – Nosal – Nosalowa Przełęcz (w obie strony).
Idź do strony

Zmiana godzin otwarcia wystawy Zamoyscy - Spichlerz Wartości

Od poniedziałku 17 czerwca wystawa Zamoyscy - Spichlerz Wartości, którą możecie zobaczyć w Spichlerzu, w zakopiańskich Kuźnicach, będzie otwarta codziennie od godziny 10.00.
Idź do strony

Ostatnie wolne miejsca na Tatrzańskie Wagary!

Czy Twoje dziecko marzy o przygodach na łonie natury? Szukasz pomysłu na kreatywne wakacje pełne zabawy i nauki? Tatrzańskie Wagary to wspaniałe półkolonie dla małych odkrywców! Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na lipcowe i sierpniowe terminy.
Idź do strony

Wydarzenia

Najbliższe wydarzenia w Tatrzańskim Parku Narodowym

Brak wydarzeń w wybranym przedziale czasowym