Idź do
Sortowanie:

Obowiązek posiadania przewodnika przez grupy szkolne

Przypominamy, że wszystkie zorganizowane wycieczki piesze, w których uczestniczą dzieci i młodzież szkolna szkół podstawowych i ponadpodstawowych (licea, technika,szkoły branżowe) mogą przebywać na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego tylko pod opieką wykwalifikowanych przewodników tatrzańskich.
Idź do strony

Oświadczenie w sprawie przyszłości transportu konnego do Morskiego Oka

W piątek 17 maja w siedzibie dyrekcji Tatrzańskiego Parku Narodowego na zaproszenie Minister Klimatu i Środowiska Pauliny Henning-Kloski odbyło się spotkanie w sprawie przyszłości transportu konnego na drodze do Morskiego Oka. W rozmowach wzięło udział ponad 20 osób reprezentujących różne środowiska, które przyjęły wspólne stanowisko.
Idź do strony

Konkurs Wiedzy o TPN 2024 zakończony

Znamy zwycięzców XXVI Konkursu Wiedzy o TPN.
Idź do strony

16 i 17 maja niedostępny parking TPN przy wylocie Doliny Kościeliskiej

16 i 17 maja (czwartek i piątek) parking TPN u wylotu Doliny Kościeliskiej, znajdujący się za zatoczką z przystankiem komunikacji publicznej w Kirach, będzie wyłączony z użytkowania. W tych dniach można jak zawsze skorzystać z prywatnych parkingów w okolicy. Przepraszamy za niedogodności.
Idź do strony

18 maja otwieramy Tatrzańskie Archiwum Planety Ziemia!

Idź do strony

Noc Muzeów w TPN

W tym roku ponownie przygotowaliśmy dla Was wieczorne wydarzenia w Noc Muzeów w naszych obiektach!
Idź do strony

Centrum Edukacji zamknięte 17 i 30 maja

Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN przy ulicy Chałubińskiego 42a będzie nieczynne 17 oraz 30 maja. Przepraszamy za utrudnienia oraz zapraszamy w pozostałe dni.
Idź do strony

Otwieramy szlak Polana Zahradziska – Przysłop Miętusi

W środę 1 maja 2024 otwarty zostanie czarno znakowany szlak turystyczny Polana Zahradziska – Przysłop Miętusi. Prace remontowe zostały zakończone.
Idź do strony

Majówka w Punkcie Informacji Turystycznej TPN

Punkt Informacji Turystycznej TPN przy ulicy Chałubińskiego 44 przez majówkę będzie otwarty codziennie. Zapraszamy ze wszystkimi pytania związanymi z aktualnymi warunkami i turystyką na terenie TPN oraz na zakupy! Na miejscu znajdziecie książki, mapy i tatrzańskie pamiątki. Infolinia e-biletowa będzie nieczynna 1 i 3 maja.
Idź do strony

Centrum Edukacji zamknięte 1 i 3 maja

Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN przy ulicy Chałubińskiego 42a w czasie majówki będzie nieczynne w dni świąteczne: 1 i 3 maja oraz jak zawsze w niedzielę 5 maja. Zapraszamy w pozostałe dni.
Idź do strony

Jaskinia Mroźna otwarta

W piątek 26 kwietnia Jaskinia Mroźna zostanie ponownie otwarta po sezonie zimowym. Jeśli wybieracie się, by eksplorować jej wnętrza - sprawdźcie, co musicie wiedzieć.
Idź do strony

Koniec sezonu skiturowego 29 kwietnia

Kończymy sezon narciarski w Tatrach. Ze względów przyrodniczych w poniedziałek 29 kwietnia 2024 obszar Tatrzańskiego Parku Narodowego zostanie zamknięty dla uprawiania wszelkich form narciarstwa (w tym turystyki narciarskiej, narciarstwa ekstremalnego i zjazdowego) z dwoma wyjątkami.
Idź do strony

Wydarzenia

Najbliższe wydarzenia w Tatrzańskim Parku Narodowym

Brak wydarzeń w wybranym przedziale czasowym