Idź do
Sortowanie:

Zamknięcie szlaku na Nosal

Ze względu na remont od 25 czerwca 2024 do odwołania (tylko w dni powszednie) zamknięty zostanie zielono znakowany szlak turystyczny na odcinku Bulwary Słowackiego – Nosal – Nosalowa Przełęcz (w obie strony).
Idź do strony

Zmiana godzin otwarcia wystawy Zamoyscy - Spichlerz Wartości

Od poniedziałku 17 czerwca wystawa Zamoyscy - Spichlerz Wartości, którą możecie zobaczyć w Spichlerzu, w zakopiańskich Kuźnicach, będzie otwarta codziennie od godziny 10.00.
Idź do strony

Ostatnie wolne miejsca na Tatrzańskie Wagary!

Czy Twoje dziecko marzy o przygodach na łonie natury? Szukasz pomysłu na kreatywne wakacje pełne zabawy i nauki? Tatrzańskie Wagary to wspaniałe półkolonie dla małych odkrywców! Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na lipcowe i sierpniowe terminy.
Idź do strony

Wiosenne liczenie kozic 2024 zakończone!

Znamy już wyniki wiosennego liczenia kozic w Tatrach. Odbyło się ono 5 czerwca jako akcja jednodniowa.
Idź do strony

TPN na Tatra Fest 2024

Tatra Fest - Festiwal Sportów Tatrzańskich odbędzie się w Zakopanem już 14-16 czerwca. To trzy dni pełne ekscytujących wydarzeń sportowych, radosnego odkrywania natury i inspirujących wyzwań. Dział Edukacji TPN również będzie obecny na Tatra Fest! Sprawdźcie, gdzie i kiedy możecie nas spotkać.
Idź do strony

Pierwsze testy autobusu elektrycznego zakończone

Zakończyły się testy pierwszego z modeli autobusów elektrycznych na drodze do Morskiego Oka. Łączny dystans wyniósł 472 km, na trasie zróżnicowanej wysokościowo – od około 800 do 1400 m n.p.m. Pojazd z powodzeniem zrealizował zaplanowane kursy bez konieczności doładowania baterii w ciągu dnia.
Idź do strony

Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN nieczynne 8 czerwca

Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN przy ulicy Chałubińskiego 42a w Zakopanem będzie nieczynne w sobotę 8 czerwca z powodu przygotowań komisji wyborczej, która w niedzielę będzie stacjonowała w CEP. Przepraszamy za utrudnienia, zapraszamy w pozostałe dni.
Idź do strony

TAPZ i CEP nieczynne w Boże Ciało

Przypominamy, że w czwartek 30 maja Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN (ul. Chałubińskiego 42a) i Tatrzańskie Archiwum Planety Ziemia (Dolina Kościeliska 3) będą nieczynne z powodu święta Bożego Ciała. Zapraszamy w piątek!
Idź do strony

Dzień Dziecka w TAPZ za 1 zł!

To będzie świetny dzień i wspaniała przygoda dla najmłodszych - w Dzień Dziecka, 1 czerwca, wszystkie bilety do TAPZ są dostępne za 1 zł. Kto pierwszy ten lepszy.
Idź do strony

Ruszyła Stacja Edukacja!

Na Kasprowy Wierch wraca #StacjaEdukacja – spotkania z przewodnikami, którzy podczas prelekcji wprowadzają turystów w świat tatrzańskiej przyrody, górskiej topografii czy historii związanych z najstarszą koleją linową w Polsce.
Idź do strony

Niedzielna awaria w punktach sprzedaży

W niedzielę 26 maja niestety nie ma możliwości zakupu biletów i pamiątek w TAPZ na miejscu. Zapraszamy do zakupu biletów online! Punkt Informacji Turystycznej przy ulicy Chałubińskiego 44 również nie prowadzi w tym dniu sprzedaży stacjonarnej. Przepraszamy za utrudnienia.
Idź do strony

Ruszyły zapisy na Tatrzańskie Wagary!

Już po raz piaty organizujemy „Tatrzańskie Wagary” dla dzieci w wieku 7–11 lat. Tematem przewodnim tegorocznych półkolonii będą "Zwierzęta Tatr".
Idź do strony

Wydarzenia

Najbliższe wydarzenia w Tatrzańskim Parku Narodowym

Brak wydarzeń w wybranym przedziale czasowym