Idź do

TPN na Tatra Fest 2024

Tatra Fest - Festiwal Sportów Tatrzańskich odbędzie się w Zakopanem już 14-16 czerwca. To trzy dni pełne ekscytujących wydarzeń sportowych, radosnego odkrywania natury i inspirujących wyzwań. Dział Edukacji TPN również będzie obecny na Tatra Fest! Sprawdźcie, gdzie i kiedy możecie nas spotkać.
Oprócz sportowych wyzwań (biegu głównego na 65 km, wycieczki rowerowej dookoła Tatr, biegów na 25 i 12 km) odbędą się również wycieczki i warsztaty oraz moc atrakcji dla dzieci: mały bieg górski, konkurencja boulderingowa, warsztaty i zabawy  

TPN również będzie obecny na Tatra Fest! Gdzie i kiedy możecie nas spotkać?
  • w sobotę 15 czerwca odbędą się warsztaty plastyczno-przyrodnicze w GuGu Parku przy ulicy Piłsudskiego
  • w niedzielę 16 czerwca o godzinie 9:00 nasza edukatorka Ela Kauzal poprowadzi wycieczkę dla rodzin z dziećmi. Powędrujemy Ścieżką nad Reglami, począwszy od Kuźnic, aż do Doliny Białego. Będzie to wspaniała okazja, aby poprzez bezpośredni kontakt z naturą uczyć najmłodszych odpowiedzialności za środowisko, które nas otacza. Opowiemy o zasadach, którymi rządzi się park narodowy, odkryjemy wiele fascynujących gatunków roślin i zwierząt   , przytoczymy inspirujące historie tatrzańskie. Zapisy znajdziecie w wydarzeniu.
Więcej informacji znajdziecie na stronie tatrafest.org

Do zobaczenia!